Scroll To Top Button (2.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт
