Scroll To Top Button (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Tab
sk: Karta
