Scroll To Top Button (2.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Enable
te: చేతనించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
