Scroll To Top Button (2.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար
