Scroll To Top Button (2.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser
