Scroll To Top Button (2.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები
