Scroll To Top Button (2.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: None
ro: Nimic

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: General settings
ro: Setări generale
