Scroll To Top Button (2.1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: None
is: Engin

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: General settings
is: Almennar stillingar
