Scroll To Top Button (2.1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер
