Scroll To Top Button (2.1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ
