Scroll To Top Button (2.1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം
