Scroll To Top Button (2.1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: None
fa: هیچ

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Tab
fa: زبانه

en: Fade
fa: محو شدن
