Scrollama (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Debug
ca: Depuració

en: Usage
ca: Ús

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Example:
ca: Exemple:
