Scrollama (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Debug
oc: Depuracion

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Example:
oc: Exemple :
