Scrollama (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Debug
pt: Depuração

en: Usage
pt: Utilização

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Example:
pt: Exemplo:
