Scrollama (1.1.0-rc1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Debug
de: Debuggen

en: Usage
de: Verwendung

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Example:
de: Beispiel:
