Scrollama (1.1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Debug
he: אתר באגים

en: Usage
he: שימוש

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
