Scrollama (1.1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Usage
pl: Użycie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Example:
pl: Przykład:
