Scrollama (1.1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Debug
uk: Зневадження

en: Usage
uk: Використання

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Example:
uk: Приклад:
