Scrollama (1.1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Usage
fr: Utilisation

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Example:
fr: Exemple :
