Scrollama (1.1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Usage
hu: Használat

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Example:
hu: Példa:
