Scrollama (1.1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Debug
ja: デバッグ

en: Usage
ja: 使用方法

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Debug mode
ja: デバッグモード
