Scrollama (1.1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Example:
bo: དཔེ་བརྗོད།
