Scrollama (1.1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Usage
el: Χρήση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Example:
el: Παράδειγμα:
