Scrollama (1.1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Example:
lv: Piemērs:
