Scrollama (1.1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Debug
ru: Отладка

en: Usage
ru: Использование

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Example:
ru: Например:
