Scrollama (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Usage
fa: کاربرد

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Example:
fa: مثال:
