Scrollama (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Debug
gl: Depuración

en: Usage
gl: Uso

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Example:
gl: Exemplo:
