Scrollama (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Usage
tr: Kullanım

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi
