Scrollbar (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: yes
af: ja

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Settings
af: Verstellings

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
