Scrollbar (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: yes
az: bəli

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: no
az: yox

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında
