Scrollbar (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: yes
hr: da

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Settings
hr: Postavke

en: no
hr: ne

en: Configuration
hr: Postavke

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis
