Scrollbar (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: no
km: ទេ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
