Scrollbar (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: yes
lt: taip

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Settings
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie
