Scrollbar (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
