Scrollbar (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: yes
sl: da

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
