Scrollbar (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: yes
sq: po

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Settings
sq: Rregullimet

en: no
sq: jo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
