Scrollbar (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: yes
cs: ano

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Settings
cs: Nastavení

en: no
cs: ne

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis
