Scrollbar (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: yes
be: так

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Settings
be: Налады

en: no
be: не

en: Configuration
be: Налады

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб
