Scrollbar (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: yes
da: ja

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: no
da: nej

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: General options
da: Generelle indstillinger

en: Directory @path was created
da: Folderen @path blev oprettet
