Scrollbar (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: yes
de: Ja

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Settings
de: Einstellungen

en: no
de: Nein

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: before
de: vor

en: after
de: nach

en: false
de: Falsch

en: true
de: Wahr

en: Installed
de: Installiert

en: About
de: Über

en: General options
de: Allgemeine Optionen

en: Directory @path was created
de: Das Verzeichnis @path wurde erstellt
