Scrollbar (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: yes
es: sí

en: Advanced options
es: Opciones avanzadas

en: Settings
es: Configuración

en: Configuration
es: Configuración

en: Not installed
es: No instalado

en: false
es: falso

en: true
es: verdadero

en: Installed
es: Instalado

en: About
es: Acerca de

en: General options
es: Opciones generales
