Scrollbar (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: yes
eu: bai

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: no
eu: ez

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz
