Scrollbar (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Settings
fi: Asetukset

en: no
fi: ei

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: Installed
fi: Asennettu

en: About
fi: Tietoja
