Scrollbar (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: yes
gl: si

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Settings
gl: Axustes

en: no
gl: non

en: Configuration
gl: Configuración

en: Not installed
gl: Non instalado

en: false
gl: falso

en: true
gl: verdadero

en: Installed
gl: Instalado

en: About
gl: Información
