Scrollbar (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: yes
gu: હા

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે
