Scrollbar (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: yes
hu: igen

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Settings
hu: Beállítások

en: no
hu: nem

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: before
hu: előtte

en: after
hu: utána

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Installed
hu: Telepített

en: About
hu: Leírás

en: General options
hu: Általános beállítások

en: Directory @path was created
hu: @path könyvtár létrehozva
