Scrollbar (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: false
kn: ಅಸತ್ಯ

en: true
kn: ಸತ್ಯ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: General options
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಆಯ್ಕೆಗಳು
