Scrollbar (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: yes
nn: ja

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: no
nn: nei

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Not installed
nn: Ikkje installert
