Scrollbar (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: yes
pt: sim

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Settings
pt: Definições

en: no
pt: não

en: Configuration
pt: Configuração

en: Not installed
pt: Não instalado

en: false
pt: falso

en: true
pt: verdadeiro

en: Installed
pt: Instalado

en: About
pt: Sobre
